úvod

kosmetické přístroje

líčení

mezoterapie

ceník služeb

novinky

fotogalerie

kontakt


LASEROVÁ PÉČE
Chcete-li dát své pleti to nejlepší, dopřejte si ošetření kosmetickým laserem. Výsledky ošetření jsou opravdu vynikající, a proto jsem ošetření laserovým paprskem SPARIDON R zařadila do každého ošetření pleti.
SPARIDON R- foto Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro buňky zásadní význam. Živočišná buňka dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru, které povzbuzuje metabolismus buňky. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou.
Účinnost biostimulačního laseru účinně podmiňuje a doplňuje speciální laserová kosmetika. Revoluční novinkou, kterou Vám moje kosmetické studio nabízí je ošetření laserovým přípravkem Collagen Palatine R, který povzbuzuje tvorbu vlastního kolagenu, hydratuje a regeneruje pokožku. Velmi účinně vyhlazuje jemné vrásky, především v oblasti kolem úst, očí. Zpomaluje stárnutí pleti.
Laser při jednom jediném ošetření řeší zároveň čtyři nejdůležitější problémy, a to: akné, vrásky, poruchy pigmentace a popraskané žilky-kuperozu.
Další použití laseru: - jizvy, opary, popáleniny I. stupně, strie, jizvičky po akné, opruzeniny, alergická dermatitida, začínající vilitigo, hematom, omrzliny, regenerace vlasů a nehtů...

Můžete k nám docházet také na laser samostatně a to za velmi příznivou cenu – viz. ceník.


MIKRODERMABRAZNÍ PŘÍSTROJ
Mikrodermabraze patří k neinvazivním, méně agresivním metodám zlepšení vzhledu pleti. Touto metodou dochází k odstraňování odumřelých povrchových vrstev pokožky a k redukci pórů s odstraněním jejich obsahu.
Zákrok je nebolestivý, můžete ho vnímat jako teplo po masáži, pleť může být mírně začervenalá.
Výsledkem je zlepšení textury kůže, pocit odlehčení, pleť je jemná, připravená efektivně využívat aktivní séra na regeneraci.
Doba ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy od 20-35 minut.
Klienti vidí výsledek už po 1- 2 ošetřeních, následující ošetření prodlužují dosažené výsledky.
Po ošetření je důležitá domácí péče, především fotoochrana ošetřené plochy, používají se krémy s vysokým faktorem.
Prvních 7 dnů je nutné se vyhýbat přímému slunečnímu záření.
24 hodin po zákroku se nedoporučuje nanášet make-up a pudr.
Ostatní poučení obdrží každý klient přímo v salonu.


GALVANICKÁ ŽEHLIČKA - Galvanic spa
Nejúčinnější terapeutický systém proti stárnutí pokožky, který se používá pro bezbolestné vyhlazení a hloubkové vyčištění pokožky obličeje a dekoltu.
Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštílí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Již při prvním žehlení je cítit, jak "obličej dýchá" a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.

Galvanic spa je přístroj, který pracuje na principu kladného a záporného galvanického proudu a speciálních gelů, které v první fázi ošetření vyčistí a detoxikují pokožku a v druhé fázi jí dodají hydrataci a zvýší její tonus.
Co přináší používání žehličky? Omlazení a vyhlazení pleti, hloubkovou regeneraci. Pleť je svěží, vypadá odpočatě a zdravě. Také hluboké vyčištění pleti, event. rychlé zhojení problémů, např. po akné a zánětlivých pupíncích.
Galvanic Spa™ Pre-Treatment (předošetřujcí) pleťový gel BÍLÝ

Odstraní nečistoty, které jinak odstranit nejdou, dovolí pórům dýchat.
Uklidní a zkvalitní pleť.
Obsahuje nechtík, mořská chaluha a pleť uklidňující a zkvalitňující extrakt z vanilky. kvalitní pleť.

Galvanic Spa™ Treatment (ošetřující) pleťový gel MODRÝ

Napomáhá regeneraci ze stresu.
Podporuje buněčnou energii.
Regeneruje pleť a její pružnost - zahladí vrásky, lázeňské účinky a výsledky za 10 minut.
Obsahuje arginín který napomáhá obnově ze stresu, zatímco magnézium podporuje buněčnou energii. Podporuje hydrataci pleti, zanechává pocit neuvěřitelně jemné, čisté a osvěžené pleti.
Žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou,suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatididou. Lze ji použít i na dvou leté dítě. Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu.