Základní info:
Nápaďárna je otevřený projekt s tvorbou motivů (potisků) na oblečení a z jejich následným prodejem na tričkách, mikinách atd. za určitou odměnu pro Autora motivu z prodeje oblečení s jeho dílem. Projekt má podporu na těchto dvou diskusních fórech: Hofyland.cz a Cyberspace.cz (odkaz do diskuse funguje až po přihlášení uživatele do jejich systému)

Jak projekt funguje:
Projekt funguje v rámci obchodu tumi.cz a používá podobný styl prezentace motivů a ukázky oblečení s motivem. Všechnu práci ohledně přípravy www a grafiky realizuje tumi. Autorovou prací je zaslat motiv nejlépe v křivkách - ve vektorové grafice ale ani to není podmínkou. Nápaďárna má i prakticky stejné obchodní podmínky, ceny oblečení má jen s určitou přirážkou: Trička +20Kč, Mikiny +30Kč vyjma Mikiny na zip, na které je přirážka +50Kč. Ceny za dodání má stejné jako obchod tumi.cz. Popřípadě lze některé parametry co se týče grafiky vlastní prodejní a prezentační stránky autora měnit podle jeho přání a záleží vše na domluvě.

Podmínky přijetí nového autora:
Autor bude přijat do Nápaďárny na základě jeho práce, kterou může prezentovat na diskusních fórech uvedených výše nebo zasláním motivů na e-mailovou adresu: tumi@tumi.cz. Motivy budou posuzovány podle toho jak se líbí veřejnosti (pomocí ankety nebo reakce v diskusi) a pak podle toho jak se líbí mě a dalším lidem, kterým dám motiv osobně k posouzení. Autor může projevit zájem o přijetí do Nápaďárny sám kontaktem na můj e-mail nebo kontaktem ID:TOMMALINA ve výše uvedených diskusích či přes ICQ:312-825-053 nebo autora můžu kontaktovat i já se zaujetím v jeho motivy a zdali by je měl zájem prezentovat v Nápaďárně přičemž obě strany mají právo nabídku dočasně nebo trvale odmítnout. Autor bere na vědomí, že prodejem motivu v Nápaďárně jej nemá nabízet jiné firmě a v jiném případě oznámí, že chce motiv z prodeje stáhnout.

Odměňování autora motivu:
Autor motivu bude odměňován z prodeje oblečení s jeho motivem (dle níže uvedených tabulek) nikoliv přímou peněžní hodnotou ale formou Creditů za které bude moci nakupovat oblečení s obchodu tumi.cz a Nápaďárna a nebo nejlépe oblečení s vlastním návrhem, není to však nutností.

Autorův zisk Creditů (Cr) z prodeje a cena oblečení v Cr
Druh oblečení
Počet Cr z 1.ks
Cena v Cr
Valueweigt T bílé
6,-
80,-
Valueweigt T
10,-
100,-
Premium T bílé
8,-
90,-
Valueweigt T
12,-
110,-
Mikiny bílé
16,-
280,-
Mikiny
18,-
300,-
Mikiny s kapucí
20,-
400,-
Mikiny s kapucí na zip
22,-
500,-
Poštovné, balné a potisk
Jakýkoli prodaný ks oblečení.
Příklad úvahy autora
Prodalo se 5 mikin s kapucí a s mým motivem, mám tedy 100,-Cr.
Chci si koupit Value T se svým potiskem.
Zadám požadavek na vybrané tričko, tumi mi ho zpracuje.
Tumi počká až se něco prodá, třeba tričko a pak mi pošle balík.

Aktuální stav prodejnosti oblečení s motivem od jednotlivých autorů bude zveřejněn pod položkou:Prodejnost autora u jména autorů na stránce:Seznam autorů. Na stránce Prodejnost autora bude zveřejněn i počet Creditu, které má právě na kontě. Pokud autor nějaké Credity utratí za nákup přebytek mu samozřejmě zůstává.

Nabídka oblečení

Katalog nabízených produktů bude na adrese www.napadarna.tumi.cz
Brzy přidám prvního již vybraného autora aby bylo vidět jak bude vše vypadat a tímto se projekt spustí a www začnou fungovat.